شنبه ٢٩ تير ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار و تازه ها 
منو اصلی
اخبار و تازه ها


تفاهم معاون رئیس‌جمهور و دو وزیر برای حمایت از تولید ملی/ تفاوت نمایشگاه‌های وزارت صنعت و علوم برای اعلام نیازمندی‌های کشور
امروز نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید با حمایت وزارت صنعت آغاز به کار کرد و پیش از این نیز وزارت علوم نمایشگاه مشابهی با هدف معرفی فرصت‌های تولید داخلی برگزار کرده است که معاون وزیر علوم درباره تفاوت اهداف این نمایشگاه‌ها توضیح می‌دهد.
به گزارش پایداری ملی، اولین نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید امروز با حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت و با حضور وزیر علوم آغاز به کار کرد. این نمایشگاه فرصتی برای همکاری تولیدکنندگان داخلی با واحدهای صنعتی و معدنی کشور برای رفع نیازهای صنعت است.
 ٠٨:٣٨ - 1398/04/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
شیوع بیماری ورس در 10 درصد از شالیزارهای استان گیلان
مدیر امور زراعت جهاد کشاورزی گیلان با درخواست از شالیزاران برای جدی گرفتن توصیه‌های جهاد کشاورزی گفت: از کشاورزان درخواست دارم به توصیه‌ کارشناسان جاری کشاورزی در موقع مناسب به درمان بیماری ورس یا خوابیدگی ساقه بپردازند.
به گزارش پایداری ملی، ابراهیم اکبرزاده صبح امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه بیماری‌های ساقه برنج ممکن است برای برنج مشکلاتی ایجاد کند، اظهار کرد: هرسال برای ساقه‌های برنج بیماری‌هایی مانند ورس یا خوابیدگی ساقه‌های برنج ایجاد می‌شود که باید برای حل این بیماری راه‌حل‌هایی اندیشیده شود.
 ٠٨:٣٧ - 1398/04/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی:
وجود تنها یک سامانه آبرسانی در استان اصفهان به لحاظ پدافند غیرعامل اشتباه محض است
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه وجود تنها یک سامانه آبرسانی در استان اصفهان به لحاظ پدافند غیرعامل اشتباه محض است، گفت: تزریق قطره چکانی بودجه، سامانه آبرسانی استان اصفهان را تا ۲۰ سال آبنده هم به بهره برداری نمی ساند.
 ٠٨:٣٤ - 1398/04/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
تأکید مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان بر لزوم پدافند غیرعامل به عنوان یک دستور کار جامع برای مقابله با حوادث و بحران ها
قباد ناصری با تأکید بر لزوم پدافند غیرعامل به عنوان یک دستور کار جامع برای مقابله با حوادث و بحران ها گفت: با توجه به غیرقابل پیش بینی بودن حوادث می بایست با آماده کردن سناریوهای متعدد برای مقابله خود را آماده و با تمرین آن در قالب مانورهای برنامه ریزی شده آمادگی و عملکردمان را محک جدی بزنیم.
به گزارش پایداری ملی به نقل ازروابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان؛ مهندس قباد ناصری که در جمع مدیران و روسا و در جلسه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل این شرکت سخن می گفت افزود: وقوع این زلزله یک تلنگر و هشدار جدی به همه ما بود و می بایست با بررسی عملکرد و ارزیابی نقاط ضعف و قوت خودمان در این حادثه نسبت به تقویت نقاط قوت و برطرف کردن نقاط ضعف اقدام کنیم.
 ٠٨:٣٣ - 1398/04/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید سرلشکر باقری از نمایشگاه دستاوردهای صنعت دفاعی
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از نمایشگاه دستاوردهای دفاعی و محصولات وزارت دفاع در استان خراسان بازدید کرد.
به گزارش پایداری ملی، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از نمایشگاه دستاوردهای دفاعی و محصولات وزارت دفاع در استان خراسان بازدید کرد.
 ١٨:٤٧ - 1398/04/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
طی پیامی؛
سردار جلالی شهادت سردارسرتیب دوم پاسدارحاصل احمدی را تسلیت گفت
رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور در پیام تسلیتی شهادت سردار سرتیب دوم پاسدارحاصل احمدی،ستاربیروتی و امید مولازاده را به ملت شریف کردستان و به ویژه مردم شهیدپرور پیرانشهر تسلیت گفت.
 ١٨:٤٧ - 1398/04/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
وزیر کشور:
برای امنیت بیشتر در مناطق مرزی بر روی پدافند غیرعامل تکیه می کنیم
رحمانی فضلی:تلاش ما این است که امر امنیت در مناطق مرزی را به صورت پایدار ببینیم و بیشتر بر روی پدافند غیرعامل تکیه می کنیم.
 ١٨:٤٦ - 1398/04/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
اجرای سامانه دوم آبرسانی در اصفهان از لحاظ پدافند غیرعامل بسیار اهمیت دارد
معاون آب و فاضلاب استان اصفهان: تأمین جایگزین برای آب شرب جمعیت ۴ میلیون و ۲۰۰ هزار نفری امری ضروری است، اصلی‌ترین اولویت در استان اصفهان اجرای سامان دوم آبرسانی که از لحاظ پدافندی نیز بسیار اهمیت دارد.
به گزارش پایداری ملی، نبود آمایش سرزمینی به تاکید صاحبنظران امر یکی از چالش‌های مهم فراروی برنامه‌ریزی‌های در همه سطوح کشور برای دستیابی به آینده پایدار است که نباید نسبت به این نیاز اساسی بی توجهی کرد زیرا با داشتن نقشه راه بر اساس این آمایش، می‌توان از ذخایر و ثروت موجود به بهترین نحو بهره برداری کرد و برای آینده پایدار گام برداشت.
 ١٨:٤٥ - 1398/04/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
رعایت الزامات و اهمیت موضوع پدافند غیرعامل باید در ذهن مردم و مسئولین شکل بگیرد
اولین جلسه کارگروه راه و شهرسازی پدافند غیرعامل شهرستان تبریز در سال جاری تشکیل گردید.
به گزارش خبرنگار پایداری ملی از تبریز، در ابتدای جلسه اسدی، رییس کارگروه راه و شهرسازی و معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تبریز با اشاره به این که نصف جمعیت استان در تبریز ساکن است، یادآور نمود: رعایت الزامات و اهمیت موضوع پدافند غیرعامل باید در ذهن مردم و مسئولین شکل بگیرد تا برای مواجهه با تهدیدات مختلف برنامه ریزی نموده و آمادگی داشته باشیم.
 ٠٨:٢٤ - 1398/04/19 - نظرات : ٠متن کامل >>
سرپرست اداره کل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی:
آموزش، اطلاع رسانی و فرهنگ سازی، اولویت اول پدافند غیرعامل است
سرپرست اداره کل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی گفت: اولویت اول اداره کل پدافند غیرعامل آموزش، اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در حوزه های پدافند غیرعامل است
 ٠٨:٢٣ - 1398/04/19 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>