شنبه ٠٤ خرداد ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار و تازه ها 
منو اصلی
اخبار و تازه ها


سردار جلالی در جمع دانشجویان دانشگاه هوافضا سپاه؛
صنایع تکنولوژیک بهترین بستر برای تهدیدات سایبری/ FATF یک جنگ مالی و جزئی از پازل تهاجمی دشمن است
اساسا سیستم های پدافند هوایی و موشکی تکنولوژی پایه هستند و مثل نیروی زمینی وابسته به نیروی انسانی نیستند، و به همین دلیل است این که صنایع تکنولوژیک بهترین بستر برای تهدیدات سایبری می باشند.
 ١٠:٠١ - 1398/03/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
فوتو نیوز|تعریف جانشین ستاد کل نیوزهای مسلح از مفهوم پدافند غیرعامل
فوتو نیوز|تعریف جانشین ستاد کل نیوزهای مسلح از مفهوم پدافند غیرعامل
فوتو نیوز|تعریف جانشین ستاد کل نیوزهای مسلح از مفهوم پدافند غیرعامل
 ١٠:٠٠ - 1398/03/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
مشارکت مردم برای تحقق اهداف پدافند غیرعامل جلب شود
رحیم حیدری روز پنجشنبه در جمع مسئولان و دبیران کمیته های شورای پدافند غیر عامل شهرستان اظهار داشت: بالا بردن سطح آگاهی جامعه در تحقق
به گزارش خبرنگار ایرنا ، رحیم حیدری روز پنجشنبه در جمع مسئولان و دبیران کمیته های شورای پدافند غیر عامل شهرستان اظهار داشت: بالا بردن سطح آگاهی جامعه در تحقق اهداف شورای پدافند غیر عامل موثر بوده و بسیاری از آسیب های این بخش را کاهش خواهد داد.
 ١٠:٠٠ - 1398/03/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان تصریح کرد:
برنامه ریزی در راستای ایجاد شهر لجستیک غلات در بندر امام/ برنامه ریزی جهت کاهش قیمت تمام شده حمل کالا
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان با بیان اینکه عمده کالاهای اساسی و نهادهای دامی به بندر امام وارد می شود و به شکل مستقیم تاثیر در تامین امنیت غذایی مردم ایران دارد، اظهار کرد:‌ خوشبختانه بنادر خوزستان و به خصوص در بندر امام خمینی (ره) در حال حاضر در مقایسه با سال گذشته عملکرد بسیار خوبی را شاهد هستیم.
 ٠٩:٥٩ - 1398/03/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
نگاه پدافند غیرعامل، باید نگاه آینده نگری باشد
رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه : نگاه پدافند غیرعامل، باید نگاه آینده نگری باشد یعنی پیش بینی و پیشگیری مقدم بر همه چیز هستند و تا زمانی که پیش بینی و پیشگیری و حفظ آمادگی برای مقابله با بحران انجام نشود به بحران تبدیل خواهد شد.
به گزارش پایداری ملی، «حسین پناهی» امروز در کارگروه تخصصی آب که با موضوع مدیریت بحران سیل در سازمان بسیج مهندسین استان برگزار شد، اظهار کرد: ایران دهمین کشور حادثه خیز جهان و چهارمین در آسیا است و از مجموع 45 نوع حادثه، زمینه برای بروز 35 حادثه در ایران وجود دارد که محتمل ترین آنها زلزله، سیل، گرد و غبار، توفان و فرونشست زمین به دلیل برداشت بی رویه از منابع آب های زیرزمینی است.
 ٠٩:٥٨ - 1398/03/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
در گفت‌وگو با دکتر شهاب قهرمانی، مشاور معاونت فرهنگی سازمان پدافند غیرعامل عنوان شد
هم‌افزایی آموزش و پرورش و پدافند غیرعامل در تهیه کتب آموزشی
کتاب‌هایی که به تازگی ما تالیف کرده‌ایم به عنوان کتاب‌های کمک آموزشی و برنامه‌های آموزشی فوق‌برنامه مدرسه است. بر اساس سند تحول بنیادین، مدارس موظف هستند که یک سری برنامه‌های آموزشی مازاد بر ساعات هفتگی برای دانش‌آموزان پیش‌بینی کنند که یکی از آن برنامه‌ها یا فوق برنامه‌ها همین آموزش‌های پدافند غیرعامل است که اقداماتی مانند امداد و نجات، کار با کپسول آتش‌نشانی، مانورهای سالانه پدافند غیرعامل، آمادگی در برابر زمین‌لرزه را در برمی‌گیرد.
 ٠٨:٤٢ - 1398/03/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
سردار جلالی در نشست شورای پدافند غیرعامل استان تهران هشدار داد
تخلیه اضطراری ۳ تا ۵ میلیون نفر از شهر تهران در شرایط بحران
رئیس پدافند غیرعامل کشور: وابستگی متقابل ۸ زیر ساخت اساسی شهر تهران باید کشف و با بررسی تدابیر ویژه نقطه اتصال این زیر ساخت ها در شهر تهران بایستی موازی سازی شود، همچنین در شرایط بحران شهر تهران بایستی ۳ تا ۵ میلیون نفر را تخلیه اضطراری کند.
 ١٣:٢٣ - 1398/02/31 - نظرات : ٠متن کامل >>
وزیر کشور:
نقش مردم در پدافند غیرعامل در موضوع ثبات و امنیت غیرقابل انکار است
رحمانی فضلی تاکید کرد: شرایط مردم در مناطق مرزی به ویژه مناطق دارای حساسیت بالا به عنوان هموطنان ما مهم است و البته استقرار آنها و نقش ایشان در پدافند غیرعامل در موضوع ثبات و امنیت غیرقابل انکار است.
 ١٣:٢٣ - 1398/02/31 - نظرات : ٠متن کامل >>
استاندار تهران: پدافند غیرعامل جزء لاینفک دفاع ملی کشور محسوب می شود
بند پی استاندار تهران گفت: پدافند غیرعامل دفاع غیرنظامی است و جزء لاینفک دفاع ملی ما محسوب می شود.
به گزارش خبرنگار پایداری ملی،جلسه شورای پدافند غیر عامل استان با حضور سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور، محسنی بندپی استاندار تهران، گودرزی معاون امنیتی و انتظامی استاندار و تعدادی از فرمانداران شهرستان‌های استان و سایر اعضاء در محل استانداری تهران برگزار شد.
 ١٣:٢٢ - 1398/02/31 - نظرات : ٠متن کامل >>
وزیر کشور:
هر حادثه‌ای در منطقه بر امنیت بین‌الملل اثرگذار خواهد بود / ایران آمادگی هر شرایطی را دارد
رئیس ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور گفت: اساس همه اتفاقاتی که در عرصه رسانه‌ای در شبکه وسیع و با کمک رسانه‌های بیگانه به صورت علنی و بسیار پرقدرت انجام می‌شود، متزلزل کردن روحیه مردم، بی ثبات کردن تولید در داخل کشور و در نهایت خارج کردن زندگی مردم در حوزه‌های مختلف از روند عادی و جاری است.
 ١٣:٢١ - 1398/02/31 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>