جمعه ٢٦ بهمن ١٣٩٧
صفحه اصلی > اخبار و تازه ها 
منو اصلی
اخبار و تازه ها


روحانی در اجتماع بزرگ 22 بهمن:
برای ساخت موشک از کسی اجازه نمی‌گیریم
رئیس جمهور گفت: امروز حضور مردم در خیابان‌های سراسر ایران اسلامی و در پایتخت به این معنا است که نقشه‌های یکساله دشمن نقش برآب شده است.
 ٠٩:٣٣ - 1397/11/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
از مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده نکنید!
مایکروسافت برای چندمین بار از کاربران ویندوز خواسته است که به هیچ عنوان از مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده نکنند.
ممکن است تعجب کنید که هنوز کاربران از مرورگر اینترنتی اینترنت اکسپلورر برای انجام کارهای موردنیاز خود استفاده می‌کنند اما جالب است بدانید که هنوز بسیاری از کاربران طرفدار استفاده از این مرورگر منسوخ شده و کم سرعت و قدیمی هستند.این مرورگر که زمانی یکی از نخستین، محبوب‌ترین و پرکاربردترین مرورگرهای اینترنتی در جهان به شمار می‌رفت، حالا به نظر می‌رسد که طی چند سال اخیر به شدت عملکردی رو به افول داشته و در رقابت با سایر مرورگرهای اینترنتی هم‌چون موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم کم آورده است؛
 ٠٨:٠٣ - 1397/11/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
با حضور اساتید صاحب نظران حوزه شهری برگزارشد؛
سومین جلسه بررسی سند راهبردی پدافند غیر عامل شهری
سومین جلسه بررسی سند راهبردی پدافند غیر عامل شهری که با حضوررئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور، جمعی از اساتید دانشگاه ها و صاحب نظران حوزه شهری برگزار گردید.
 ١٤:٢٣ - 1397/11/17 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کارگاه آموزشی تهدیدات سایبری معطوف به زیرساختها دراستان ایلام
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ایلام با اشاره به اهمیت توجه به پدافند غیر عامل اظهار کرد: هدف از این کارگاههای ، آموزش و فرهنگ سازی برای بازدارندگی در برابر تهدیدات خارجی و مقابله صحیح با حوادث پیش بینی نشده است.
به گزارش پایداری ملی به نقل از روابط عمومی اداره کل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان ایلام، کارگاه آموزشی تهدیدات سایبری معطوف به زیرساختها با همکاری اداره کل ارتباطات و پدافند غیرعامل این استان و با حضور کارشناسان IT دستگاههای اجرایی استان برگزار شد.
 ١٤:٢٢ - 1397/11/17 - نظرات : ٠متن کامل >>
لاریجانی:
سال ۹۸ بایدسال تحقق دولت الکترونیک باشد
رئیس مجلس گفت:سال ۹۸ بایدسال تحقق دولت الکترونیک باشد تا از این طریق دولت چابک‌تر و کوچک‌تر شود.
 ١٤:١٩ - 1397/11/17 - نظرات : ٠متن کامل >>
فیروزآبادی: امنیت فضای مجازی در دوره‌ای «عامدانه» حل‌نشده ماند
دبیرشورای عالی فضای مجازی گفت: امنیت فضای مجازی در دوره‌ای، عامدانه حل‌نشده باقی ماند و علت آن هم این است که حکمرانی فضای مجازی در بیرون از مرز‌ها مبتنی بر حکمرانی اینترنت است که در اختیار یک شرکت آمریکایی است.
به گزارش پایداری مالی،سیدابوالحسن فیروزآبادی پیش از ظهر امروز در افتتاحیه دومین کنفرانس حکمرانی و سیاستگذاری عمومی که در سالن همایش‌های صدا و سیما برگزار شد اظهار کرد: اگر سیاست را به عنوان مدیریت قدرت در نظر بگیریم در این حوزه با حضور قدرت نرم روبرو هستیم و در صورت حرکت به سمت نظام‌های هوشمند با پدیده‌های هوشمندی روبرو می‌شویم که شکل ویژه حکمرانی را به ما دیکته می‌کنند. مثال آن بروز و ظهور پلت‌فرم‌ها است که برای ما هنجارسازی می‌کنند و به ارزش و مقررات تبدیل می‌شوند.
 ٠٩:٠٩ - 1397/11/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
مانور آمادگی ارائه خدمت در مواقع بحران برگزار می شود
به منظور ارتقاء آمادگی اپراتور های خدمت رسان حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات بر اساس دستورالعمل ابلاغی مانور مدیریت بحران برگزار می شود
به گزارش پایداری ملی از روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تهران جلسه هماهنگی و ارتقاء آمادگی اپراتورهای ارتباطی برای مواقع بحران با حضور بیک پور مشاور وزیر و رییس کمیته پدافند غیرعامل وزارت، رضایی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تهران و مشارکت مدیران کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استانهای اصفهان، البرز، قم مرکزی، قزوین، سمنان، مازندران و گیلان و همچنین مخابرات منطقه تهران و اپراتورهای همراه برگزار شد.
 ٠٩:٠٨ - 1397/11/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
شهرهایی از جنس پدافند غیرعامل
روزگاری طراحی، شهرسازی و معماری تحت تاثیر هجوم‌ها و غارت‌ها و اشغال‌ها قرار داشت. ساخت خندق‌ها، باروها، قلعه¬ها، ربض¬ها و کهندژها قرار رایج بود.
به گزارش پایداری ملی، حتی شکل دایره‌وار شهرها، کوچه‌ها و گذرگاه‌های تنگ و باریک با دید کم و نوع معماری خانه‌ها نیز مبتنی بر دیدگاهی است که امروز پدافند غیرعامل نامیده می‌شود.
 ٠٩:٠٧ - 1397/11/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
کریمی قدوسی :
قوانین حوزه پدافند غیرعامل باید الزام‌آور باشد
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس :مسئولان هنوز به اهمیت پدافند غیرعامل پی نبرده‌اند.
 ٠٨:٣٧ - 1397/11/15 - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو :
هیچ طرحی در وزارت نیرو بدون پیوست پدافند غیرعامل مجوز اجرا نمی‌گیرد
وزارت نیرو با توجه به حوزه گسترده‌ای که در زمینه خدمات‌رسانی حیاتی در کشور دارد، یکی از نهادهای حیاتی کشور است.
 ٠٨:٣٧ - 1397/11/15 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>