دوشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٧
صفحه اصلی > اخبار و تازه ها 
منو اصلی
اخبار و تازه ها


در جلسه هماهنگی برنامه های هفته پدافند غیر عامل استان مطرح شد
اهمیت آگاهی بخشی و آموزش در تبیین پدافند غیر عامل
جلسه هماهنگی برنامه های هفته پدافند غیر عامل استان همدان با حضور اعضا برگزار شد.
 ٠٨:٢٩ - 1397/07/30 - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در دیدار با نماینده ولی فقیه در گیلان؛
تمام عرصه‌های فضای سایبری را به شرط بومی بودن می‌خواهیم
رئیس سازمان پدافند غیرعامل نیز در دیدار با نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: تمام عرصه‌های فضای سایبری را می‌خواهیم به شرط آن‌که بومی باشد.
 ١٦:٥٩ - 1397/07/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
آیت‌الله فلاحتی در دیدار با رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور؛
دست نیاز دراز نکردن به طرف دشمن پدافند غیرعامل است
نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه پدافند غیرعامل به ترمیم و سالم‌سازی تمام بخش‌های جامعه توجه دارد گفت: پدافند غیرعامل آن است که هرگز دست نیاز به طرف دشمن دراز نکنیم.
 ١٦:٥٨ - 1397/07/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
11 تهدید زیستی در گیلان شناسایی شده است
قربانعلی محمدپور روز یکشنبه در شورای پدافند غیرعامل و جلسه قرارگاه زیستی استان افزود: پسماند ، فاضلاب های شهری، سنبل آبی، آفت درختان شمشاد و آتش سوزی های عمدی از جمله این تهدیدات زیستی هستند.
به گزارش پایداری ملی، قربانعلی محمدپور روز یکشنبه در شورای پدافند غیرعامل و جلسه قرارگاه زیستی استان افزود: پسماند ، فاضلاب های شهری، سنبل آبی، آفت درختان شمشاد و آتش سوزی های عمدی از جمله این تهدیدات زیستی هستند.
 ١٦:٥٧ - 1397/07/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس سازمان فضایی ایران:
ایران یکی از ۹ کشور برتر دنیا در ساخت ماهواره است
رئیس سازمان فضایی ایران گفت: ­جمهوری اسلامی ایران در کنار امریکا، روسیه، اروپا و کانادا جز ۹ کشور برتر دنیا در ساخت ماهواره است.
 ١٦:٥٧ - 1397/07/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
وزیر ارتباطات مطرح کرد؛
درخواست دانشگاهها برای راه اندازی مرکز اینترنت اشیا
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: دانشگاهها برای ایجاد مرکز اینترنت اشیا درخواستهای خود را ارائه کرده اند که این درخواستها در دست بررسی است.
 ١٦:٥٦ - 1397/07/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان؛
آموزش رکن اصلی برنامه‌های پدافند غیرعامل است
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان در جلسه هم اندیشی با مربیان و مدرسین حوزه پدافند غیرعامل استان سمنان که در محل استانداری برگزار شد آموزش را رکن اصلی و پر اهمیت برنامه های پدافند غیرعامل برشمرد و افزود یکی از محورهای تنظیم شده برای هفته پدافند غیرعامل برگزاری دوره عمومی و تخصصی پدافند غیر عامل برای دستگاههای اجرایی در سطح استان سمنان می باشد.
 ١٦:٥٥ - 1397/07/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
هشتمین نشریه پدافند پرتوی منتشر شد+دانلود
هشتمین نشریه پدافند پرتوی منتشر شد+دانلود
آنچه در این شماره می خوانید... مصاحبه با آقای دکتر ناصر شریف‌لو بسته خود امدادی در سوانح هسته‌ای OSL روشی نوین در دزیمتری استفاده ازسیستم تصویربرداری گاما بر روی پهباد جستجو ونجات در حوادث هسته‌ای خطر فزاینده جنگ سرد جدید نگاهی به وضعیت تأسیسات و زیر ساخت‌های هسته‌ای در منطقه گزارش اولین کارگاه مدیریت مواجهه با آسیب‌های پرتوی در نظام سلامت گزارش کارگاه تخصصی سطح یک فوریت‌های پرتوی معرفی تجهیزات و اسناد سلسله مباحث آموزشی قسمت (6) اخبار پرتوی
 ١٦:٥٥ - 1397/07/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
سردار جلالی در اولین همایش روسای شورای اسلامی شهر و شهرداران و مدیران پدافند غیر عامل شهرهای بزرگ کشور :
آمادگی شهرها برای دفاع از مردم به عنوان اصلی ترین سرمایه هر کشوردر برابر تهدیدات است + تصاویر
رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور: مسئله بسیار مهمی که در حوادث و تهدیدات مشاهده می شود عدم آمادگی شهرها و آسیب پذیری آنها در مقابل تهدیدات است پس آمادگی شهرها برای دفاع از مردم به عنوان اصلی ترین سرمایه هر کشور در در برابر تهدیدات امر بسیار ضروری و حائز اهمیت است.
 ٠٩:٠٨ - 1397/07/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
موگرینی: طرح کانال پرداخت مالی مستقیم با ایران طی هفته‌های آینده اجرایی می‌شود
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا تاکید کرد که این اتحادیه در حال کار بر روی ساز و کار پرداخت مالی مستقیم با ایران است و در آینده نزدیک این مهم اجرایی خواهد شد.
فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا بامداد پنجشنبه به وقت تهران با اشاره به تصمیم اخیر اتحادیه اروپا برای تعامل بیشتر با تهران به منظور حفظ تهران، اظهار کرد: «اتحادیه اروپا تصمیم گرفته است طرح خود برای ایجاد یک کانال مالی برای حفط تعامل تجاری با ایران و دور زدن تحریم‌های آمریکا را اجرایی کند.»
 ٠٩:٠٧ - 1397/07/28 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>