پنج شنبه ٣٠ دی ١٣٩٥
صفحه اصلي > اخبار و تازه ها 
منو اصلی
اخبار و تازه ها


برگزاری جلسه ساماندهی وضعیت نانوایی ها قبل از بروز بحران، در کرمان
با حضور مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری و فرماندار کرمان جلسه ساماندهی وضعیت نانوایی ها قبل از بروز بحران، در فرمانداری برگزار شد.
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کرمان با تاکید بر این که پدافند غیرعامل مجموعه ای از اقدامات است، گفت: وقتی اثر تهدید و آسیب پذیری کم شود افزایش بازدارندگی اتفاق خواهد افتاد و کاهش آسیب پدیری زمانی رخ می دهد که دارایی ها و تهدید دارایی را بشناسیم.
 ٠٨:٤٨ - 1395/10/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاري اولين گردهمايي معاونين فرمانداران وبخشداران استان مركزي
اولین گردهمایی معاونین فرمانداران وبخشداران استان مرکزی در حوزه پدافند غیر عامل با حضور معاون بسیج و امور استان های سازمان پدافند غیر عامل کشور برگزار شد
اولین گردهمایی معاونین فرمانداران وبخشداران استان مرکزی که در محل سالن جلسات الغدیر و با حضور معاون بسیج و امور استان های سازمان پدافند غیر عامل کشور ،حسن بیگی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی ، عسگری مدیرکل پدافند غیر عامل استان مرکزی ،فراهانی مدیرکل سیاسی و انتخابات و آدینه مدیر کل امنیتی و انتظامی و قربانی مدیر کل دفتر امور شهری و شوراها به نمایندگی از معاونت عمرانی برگزار گردید . عسگری ضمن عرض سلام و خوشامد گویی و عرض خیر مقدم به معاونین و بخشداران فرمانداریهای تابعه و جناب آقایان حسن بیگی ، فراهانی و سردار حیدری آدینه در ابتدای سخنرانی خو به موضوع نظم در پدافند غیر عامل پرداخت و خواستار ایجاد حساسیت توسط بخشداران و معاونین فرمانداران در سطح شهرستان های تابعه شد
 ٠٨:٤٧ - 1395/10/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر کل پدافند غیر عامل استان سمنان جلسه در ستاد اجرایی پیشگیری و مقابله با بیماری آنفلوانزای پرندگان
شما به عنوان پیش قراولان و سربازان گمنام در ایجاد امنیت زیستی، سلامت روحی و جسمی انسان ها هستید
شما به عنوان پیش قراولان و سربازان گمنام در ایجاد امنیت زیستی، سلامت روحی و جسمی انسان ها هستید
 ٠٨:٤٦ - 1395/10/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
آشنایی کارشناسان اداره کل پدافند غیرعامل استانداری همدان، با مبحث HSE
کارگاه علمی، آموزشی HSE با حضور همکاران پدافند غیرعامل استانداری همدان برگزار شد.
کارگاه علمی، آموزشی HSE با حضور کارکنان پدافند غیرعامل استانداری همدان در محل اداره کل پدافند غیر عامل برگزار شد.
 ٠٨:٤٥ - 1395/10/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
تدابیر پیشگیری از آنفولانزای پرندگان در استان اردبیل تشدید شد
مدیرکل دامپزشکی استان اردبیل گفت: با توجه به مشاهده مواردی از پرندگان مبتلا به آنفولانزا در کشور اقدامات و تدابیر لازم برای مراقبت و پیشگیری از این بیماری در استان تشدید شد.
به گزارش پایداری ملی، صادق صالحی افزود: در روزهای اخیر تلفات مشکوکی در پرندگان وحشی آبزی (پلیکان) در حاشیه رود ارس مشاهده و با هماهنگی محیط زیست نمونه برداری لازم انجام شده و به آزمایشگاه مجهزی در تهران ارسال شده است.
 ٠٨:٤٤ - 1395/10/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
۲۸ کانون بیماری دامی در همدان شناسایی شد
90 درصد فعالیت‌های دامپزشکی در راستای پدافند غیرعامل است
به گزارش پایداری ملی، محسن حقیقی ظهر امروز در جلسه پدافند زیستی شهرستان همدان اظهار داشت: پدافند غیرعامل به بحث ایمن‌سازی و پیشگیری برای مصون کردن کشور در مقابل اقداماتی بوده که ممکن است امنیت جامعه را در قسمت‌های مختلف تهدید کند.
 ٠٨:٤٤ - 1395/10/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
مقام معاونت علمی ریاست جمهوری گفت
الزام نصب «کد رهیابی» روی تراریخته ها
معاونت علمی ریاست جمهوری با بیان اینکه قابلیت آزمون محصولات تراریخته در کشور وجود دارد گفت: آزمایشگاه های همکار با اجرایی شدن قانون (ممنوعیت تولید و واردات ترا ریخته بدون مجوز قانونی و قبل از آزمایش سلامت) مجوز بررسی تراریختگی دریافت می کنند.
 ١٠:٢٣ - 1395/10/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعیه کارشناسی ارشد
سومین دوره کارشناسی ارشد مدیریت رسانه با گرایش پدافند غیرعامل
برنامه زمان بندی ثبت نام و برگزاری آزمون کارشناسی ارشد داخلی دوره سوم مدیریت رسانه(گرایش پدافند غیره عامل)به شرح زیر اعلام میگردد،باتوجه به محدودیت زمانی تا شروع نیم سال دوم تحصیلی 96-1395 خواهشمند است در اسرع وقت داوطلبین شرکت درآزمون بامراجع حضوری و همراه داشتن مدارک اعلامی زیر نسبت به انجام ثبت نام اقدام نمایند.
 ١٠:٢٢ - 1395/10/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
هک 4000 مودم واي فاي و adsl در اصفهان
فرمانده انتظامي استان اصفهان از دستگيري نوجوان 19 ساله اي که اقدام به هک کردن چهار هزار مودم واي فاي و ADSL کرده بود در عمليات وي‍ژه کارشناسان پليس فتاي اين فرماندهي خبر داد.
به گزارش پایداری ملی، فرمانده انتظامي استان اصفهان از دستگيري نوجوان 19 ساله اي که اقدام به هک کردن چهار هزار مودم واي فاي و ADSL کرده بود در عمليات وي‍ژه کارشناسان پليس فتاي اين فرماندهي خبر داد.
 ١٠:٢١ - 1395/10/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
دشمن بر روی تهدیدات برقی هزینه های کلان کرده است
عضو هیئت‌علمی دانشگاه علم و صنعت ایران و مشاور پدافند غیرعامل توانیر با اشاره به اینکه دشمن بر روی تهدیدات متنوع برقی کشور، هزینه‌های کلان گذاشته است خواستار هوشیاری مردم شد.
به گزارش پایداری ملی، رضا دشتی در حاشیه اختتامیه دومین کارگاه آموزشی پدافند غیرعامل و تسهیل مدیریت بحران در بخش توزیع که با حضور شش استان و به مدت سه روز در مجتمع رفاهی ناجا برگزار شد، اظهار کرد: پدافند غیرعامل یک دفاع بدون اسلحه است که این نوع دفاع تنها برای زیرساخت‌های اقتصادی برق، آب، گاز و صنایعی که اقتصاد کشور را می‌گرداند تعریف می‌شود.
 ١٠:٢٠ - 1395/10/26 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>