شنبه ٠٥ فروردين ١٣٩٦
صفحه اصلي > اخبار و تازه ها 
منو اصلی
اخبار و تازه ها


دوازدهمین دوره کارشناسی ارشد پدافندغیرعامل با گرایش (امنیت ملی) برگزار میگردد
دوره دوازدهم کارشناسی ارشد پدافندغیرعامل با گرایش (امنیت ملی) در خرداد ماه سال 1396 در دانشکده فارابی برگزار می گردد.
به اطلاع داوطلبین دستگاههای اجرایی و نیروهای مسلح می رساند دوره دوازدهم کارشناسی ارشد پدافندغیرعامل با گرایش (امنیت ملی) در خرداد ماه سال 1396 در دانشکده فارابی برگزار می گردد.
 ٢٠:١٦ - 1395/12/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
مازندران؛
ضرورت برخورداری از آمادگی های لازم برای مقابله با تهدیدات و مخاطرات احتمالی
معاون استاندار و جانشین رئیس شورای پدافند غیرعامل استان گفت: باید در پدافند غیرعامل بدنبال شکوفایی خرد ها باشیم و نسبت به احصاء نیازها و تهدیدات اقدام نمائیم و از آمادگی های لازم برای مقابله با تهدیدات برخوردار باشیم.
 ٢٠:١٥ - 1395/12/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
فرمانده سپاه استان لرستان:
اقتصاد مقاومتی مانع تهاجم فرهنگی و تحریم‌های اقتصادی می‌شود
فرمانده سپاه استان لرستان گفت: اقتصاد مقاومتی اگر به خوبی اجرایی شود جلوی تهاجم فرهنگی، تحریم‌های اقتصادی و جنگ اقتصادی گرفته می‌شود.
 ٢٠:١٤ - 1395/12/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
دادستان قم؛
ارتقای فرهنگ مذهبی زیربنای امنیت اخلاقی است
دادستان قم مبنای اصلی به دست آوردن امنیت اخلاقی را ارتقای فرهنگ دینی جامعه دانست و گفت: ارتقای فرهنگ و اعتقادات مذهبی، زیربنای تمام امنیت‌ها است.
 ٢٠:١٣ - 1395/12/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
پدافندغیرعامل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران برسکوی برتر
اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در حوزه پدافند غیرعامل در بین تمامی ادارات کل آموزش و پرورش سراسر کشور رتبه برتر را به دست آورد.
به گزازش پایداری ملی، عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و رییس کمیته پدافند غیر عامل اداره کل اظهار داشت: با توجه به فرمایشات و دستورات مقام معظم رهبری درباره ضرورت تشکیل پدافند غیر عامل در دستگاه های اجرایی کشور، اقدامات گسترده ای در این اداره کل صورت گرفت.
 ٢٠:١٢ - 1395/12/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
دکتر هاشمی در مراسم افتتاح اولین مرکز آموزش و مهارت آموزی پدافند غیرعامل دریزد
سرعت آموزش پذیری در حوزه پدافند غیرعامل باید افزایش پیدا کند
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی: سرعت آموزش پذیری در حوزه پدافند غیرعامل باید افزایش پیدا کند و هم ما و هم مردم آموزش ببینند اما ابتدا باید از خودمان آغاز کنیم.
 ٢٠:١١ - 1395/12/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
الزامات اقتصاد مقاومتي و ارتباط آن با الگوي سبك زندگي
با توجه به تحريم هاي گسترده اقتصادي، نفتي، مالي، بانكي، دارويي و بهداشتي از سوي مستكبراني چون آمريكا و كشورهاي غربي كه به ظاهر مدعي دفاع از حقوق بشر و برقراري امنيت و صلح در جهان هستند، بايد با عزم و اراده ملي، و درايت و مديريت عقلاني و مسئولانه بيش از پيش دولت و دستگاه هاي مربوطه، بار ديگر با پيروزي و سربلندي از اين توطئه و دسيسه دشمنان قسم خورده اسلام، انقلاب و مردم شريف ايران، سربلند بيرون بياييم.
با توجه به تحريم هاي گسترده اقتصادي، نفتي، مالي، بانكي، دارويي و بهداشتي از سوي مستكبراني چون آمريكا و كشورهاي غربي كه به ظاهر مدعي دفاع از حقوق بشر و برقراري امنيت و صلح در جهان هستند، بايد با عزم و اراده ملي، و درايت و مديريت عقلاني و مسئولانه بيش از پيش دولت و دستگاه هاي مربوطه، بار ديگر با پيروزي و سربلندي از اين توطئه و دسيسه دشمنان قسم خورده اسلام، انقلاب و مردم شريف ايران، سربلند بيرون بياييم.
 ٢٠:٠٧ - 1395/12/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
سازمان جهاد کشاورزی استان تهران به عنوان دستگاه برتر در حوزه پدافند غیرعامل و مبارزه با قاچاق کالا شناخته شد
با اهدای دو لوح جداگانه از سوی استاندار تهران از اقدامات تاثیرگذار سازمان جهاد کشاورزی استان تهران به عنوان یکی از دستگاه‌های برتر درحوزه پدافند غیرعامل و مبارزه با قاچاق کالا و ارز تقدیر شد.
به گزارش پایداری ملی،با اهدای دو لوح جداگانه از سوی استاندار تهران از اقدامات تاثیرگذار سازمان جهاد کشاورزی استان تهران به عنوان یکی از دستگاه‌های برتر درحوزه پدافند غیرعامل و مبارزه با قاچاق کالا و ارز تقدیر شد.
 ٢٠:٠٤ - 1395/12/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر کل پدافند غیرعامل کردستان
نخستین اقدام و مولفه امنیت ملی در پدافند غیرعامل، حفظ جان مردم است
درآخرین جلسه شورای اداری شهرستان که درفرمانداری قروه تشکیل گردید مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کردستان گفت: پدافند غیر عامل امنیت ملی را ارتقاء می دهد و این امر باید مورد توجه مردم و مسئولان در بخش های مختلف باشد و تبدیل به فرهنگ شود.
 ٢٠:٠٣ - 1395/12/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
آیت‌الله امامی کاشانی در خطبه‌های نماز جمعه تهران:
اقتصاد مقاومتی باید بر سر سفره مردم عینیت داشته باشد/عظمت‌های بعد از پیروزی انقلاب در سایه ولایت فقیه بوده است
امام جمعه موقت تهران گفت: این‌همه عظمت‌هایی که در این دوران چنددهه پس از پیروزی انقلاب اسلامی رخ داده، دستاوردهایی است که در سایه ولایت فقیه از اسلام و شریعت به ما رسیده است.
 ٠٧:٥٤ - 1395/12/22 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>