سه شنبه ٠٣ مرداد ١٣٩٦
صفحه اصلي > اخبار و تازه ها 
منو اصلی
اخبار و تازه ها


مدیرکل پدافند غیرعامل لرستان در جلسه آموزش اصول و مبانی پدافندغیرعامل بهزیستی استان
عدم توجه به تهدیدات زیستی مستقیماً سلامت افراد را تحت الشعاع قرار خواهد داد
سیف ضمن تعریف جنگ روانی و تهدیدات نرم، به حملات سایبری که در طول سالهای گذشته علیه زیرساخت های کشور انجام شد اشاره کرد و افزود از نمونه های این تهدیدات می توان باج افزار وانا کرای، گروه های هکر و فیشینگ برای جعل صفحات اینترنتی بانک ها را نام برد.
 ٠٩:١٨ - 1396/05/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت:
انتقال سرورهای تلگرام الزامی نیست/اگر تلگرام نپذیرد، قانون‌گذار برایش تصمیم می‌گیرد
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با بیان اینکه "مصوبه شورای عالی فضای مجازی که طی ۱۰ روز آینده ابلاغ خواهد شد، درباره انتقال سرورهای تلگرام، الزام نیست بلكه ایجابی است"، گفت: در صورتی كه تلگرام پیشنهاد ایران را نپذیرد، قانون‌گذار درباره فعالیت آن در كشور تصمیم‌گیری خواهد كرد.
 ٠٩:١٧ - 1396/05/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
بیو سایبر، تهدیدها و هشدارها
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: ما همواره دنبال آن بودیم که از فناوری سایبر در حوزه سلامت بخوبی استفاده کنیم اما اگر تنها به فکر وارد کردن تجهیزات و فناوری از هر کشوری باشیم و بدون ملاحظه آن را بکار گیریم، این فناوری مفید می تواند تهدیدهایی به همراه داشته باشد، اما اگر از قبل مطالعه و بررسی داشته باشیم می توانیم نکات آسیب زا را شناسایی و رفع کنیم.
به گزارش پایداری ملی، سردار جلالی در برنامه تیتر امشب چهارشنبه 28 تیر 96 به حملات سایبری در حوزه بهداشت و درمان به ذکر مصادیق پرداخت و گفت: به عنوان مثال دستگاه های رایانه ای بیمارستانی که علائم حیاتی بیمار از قبلی ضربان قلب یا فشار خون را نشان می دهند، می توانند دچار اخلال شده و اطلاعات غلط نمایش دهند.
 ٠٩:١٧ - 1396/05/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
مرسک، یک سیستم امنیتی جدید معرفی می‌کند
کشتیرانی مرسک به دنبال حمله سایبری که مشکلات جدی را برای این شرکت ایجاد کرد، سیستم امنیت سایبری جدیدی را معرفی می‌کند.
به گزارش پایداری ملی، به نقل از seatrade-maritime، کشتیرانی مرسک پس از حملات گسترده پتیا که در اواخر ماه ژوئن بسیاری از سیستم‌های اطلاعاتی و سایبری این شرکت را با مشکل مواجه کرد، یک سیستم امنیت سایبری تازه را به کار خواهد گرفت.
 ٠٨:٢٤ - 1396/05/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
برای تربیت دینی نسل جوان باید کاری بزرگ و حرکتی انقلابی را آغاز کرد
رئیس تولیت آستان قدس رضوی گفت: نسل سوم و چهارم انقلاب در برهه‌های مختلف نشان دادند که خوب تشخیص می‌دهند و خوب عمل می‌کنند، اما برای تربیت دینی نسل جوان باید کاری بزرگ و حرکتی انقلابی را آغاز کرد.
به گزارش پایداری ملی، حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس در جمع اساتید بسیجی گفت: سیاسی بودن به معنای حضور در یک حزب و دسته سیاسی نیست، به معنای آن است که انسان نیاز اقتضائات زمان را بشناسد و متناسب با آن شرایط نقش و وظیفه خود را ایفا کند، سیاسی بودن به معنای درد و مشکلات جامعه را شناختن و در جهت رفع آن‌ها تلاش کردن است.
 ٠٨:٢٣ - 1396/05/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
شناور سعودی در آب‌های ایران توقیف شد
یک منبع آگاه از توقیف یک شناور متعلق به عربستان سعودی که به آب‌های سرزمینی جمهوری اسلامی ایران تجاوز کرده بود، خبر داد.
به گزارش پایداری ملی، مجيد آقابابايی مديركل امور مرزی وزارت كشور اظهار داشت: یک فروند لنج عربستانی با ۴ نفرخدمه هندی در۴ ‏مایلی غرب جزیره فارسی به دلیل تجاوز مرزی توسط گشتی های ندسا (نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی) مورد توقیف و جهت سیرمراحل ‏قانونی به سمت آبهای ایران هدایت و تحویل فرماندهی دریابانی می گردد.
 ٠٨:٢٣ - 1396/05/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
مسئول پدافند غیر عامل دانشگاه علوم پزشکی بقیة الله:
۹۹ درصد روغن نباتی ایران تراریخته است
مسئول پدافند غیر عامل دانشگاه علوم پزشکی بقیة الله گفت: روغن نباتی که در تلویزیون تبلیغ می‌شود یک فریب بزرگ است و ۹۹ درصد روغن نباتی ایران تراریخته است.
 ٠٨:١٤ - 1396/04/31 - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر:
آتش در بندر کنگان تحت کنترل است
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: آتش سوزی اسکله کنگان با تلاش تمام امکانات شامل شناورهای ناجی ۸، ۱۸، یدک‌کش فتح‌المبین و نجف تحت کنترل است که بزودی خاموش می‌شود.
 ٠٨:١٣ - 1396/04/31 - نظرات : ٠متن کامل >>
سردار جلالی در حاشیه نخستین همایش ملی پدافند‌ بیوسایبری‌ در نظام سلامت:
امکان استفاده از ویروس‌های بیولوژیکی در فضای سایبر‌ی و ویروس‌های سایبر‌ی به صورت بیولوژیک وجود دارد
رییس سازمان پد‌افند غیرعامل‌ به تهدیدات بیولوژیکی‌ در حوزه سلامت به کمک فضای سایبر‌ی اشاره کرد و گفت: تهدیدات بیولوژیکی‌ در حوزه سایبر‌ی امکان‌پذیر بوده و بر اساس نظر کارشناسان امکان استفاده از ویروس‌های بیولوژیکی در فضای سایبر‌ی و ویروس‌های سایبر‌ی به صورت بیولوژیک وجود دارد.
 ٠٨:١٣ - 1396/04/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
نخستین همایش ملی پدافند بیوسایبری در نظامت سلامت برگزار شد+ تصاویر
نخستین همایش ملی پدافند بیوسایبری در نظامت سلامت با حضور سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور دکتر پیرحسین کولیوند سرپرست اورژانس کشور،در سالن شهید طهرانی مقدم سازمان پدافند غیرعامل کشور برگزار شد
به گزارش خبرنگار پایداری ملی، نخستین همایش ملی پدافند بیوسایبری در نظامت سلامت با حضور سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور دکتر پیرحسین کولیوند سرپرست اورژانس کشور،مسئولان کشوری و لشکری در حوزه های سلامت و سایبر و مدیران حوزه سلامت ،IT و حراست کشور در سالن شهید طهرانی مقدم سازمان پدافند غیرعامل کشور برگزار شد.
 ٠٨:١٢ - 1396/04/28 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>