شنبه ٠٣ آبان ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار و تازه ها 
منو اصلی
اخبار و تازه ها


در دیدار سردار جلالی و سردار سلامی تاکید شد
«حفاظت از مردم» محور همکاری سپاه و پدافند غیرعامل/ در برابر هیچ تهدیدی احساس ضعف نمیکنیم
در دیدار سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور و سردار سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی «صیانت از مردم» به عنوان محور همکاری های سپاه و پدافند غیرعامل مورد تاکید قرار گرفت.
 ٠٨:١٣ - 1398/06/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
«پایداری ملی» گزارش می دهد
دفاع کامل، مفهوم و تجارب جهانی
در ادبیات دفاعی و نظامی دنیا امروزه مفهومی بنام دفاع کامل (total defence) مطرح شده و ناظر به دفاع همه جانبه تمام ارکان ممکلت اعم از نیروهای نظامی و غیرنظامی در همه حوزه ها می باشد. ریشه نگاه همه جانبه به دفاع را می توان به دکترین بری بوزان در دهه 90 میلادی نسبت داد که به بازنگری در مفهوم امنیتی پرداخت.
 ٠٨:١١ - 1398/06/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
در اولین جلسه کمیته پدافند غیرعامل وزارت راه و شهرسازی:
دستور وزیر راه و شهرسازی در حوزه پدافند غیرعامل به دستگاه های تابعه اعلام شد
جلسه اولین جلسه کمیته پدافند غیرعامل وزارت راه و شهرسازی در سال ۹۸ در شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران برگزار و در این جلسه متن دستورات وزیر راه و شهرسازی در مورد زیربخش‌ها مطرح شد.
 ٠٨:١١ - 1398/06/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور:
مراقب «عطرهای فرانسوی» باشیم که قرار است بوی «تعفن جنایات آمریکا» را کتمان کند
سردار جلالی با تاکید بر اینکه آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند و نباید اسیر توطئه‌هایی شویم که سعی دارند ایران را از مسیر خروج تدریجی از برجام منحرف سازند، افزود: باید مراقب عطرهای فرانسوی باشیم که قرار است بوی تعفن جنایات آمریکا را کتمان کند.
 ٠٨:١٠ - 1398/06/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
آنچه باید درباره بیوتروریسم بدانیم
ترور بیولوژیک یا بیوتروریسم نوعی اقدام تروریستی است و شامل انتشار عمدی عوامل بیولوژیک از قبیل باکتری‌ها، ویروس‌ها یا سموم‌ می‌باشد.
به گزارش پایداری ملی، ترور بیولوژیک یا بیوتروریسم نوعی اقدام تروریستی است که شامل انتشار عمدی عوامل بیولوژیک از قبیل باکتری‌ها، ویروس‌ها یا سموم‌ می‌شود. این میکروبها ممکن است به شکل طبیعی‌شان یا به فرم دستکاری شده انسان باشند.
 ٠٨:٠٦ - 1398/06/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس ستادکل نیروهای مسلح در بازدید از سازمان پدافند غیرعامل کشور:
«پدافند غیرعامل» تضمین گر امنیت کشور در حوزه های حساس/ ایران در گام دوم انقلاب یک قدرت «شکست ناپذیر» خواهد بود
سردار سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با تقدیر از عملکرد سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: با عنایت خداوند متعال این سازمان امنیت کشور را در حوزه هسته ای، زیستی، سایبری و شیمیایی تأمین و تضمین خواهد کرد.
 ١٤:٠١ - 1398/05/30 - نظرات : ٠متن کامل >>
یادداشت کوتاه سردار جلالی
جشن آزادی نفتکش «آدریان دریا» و تاریخی که از نو نگاشته می شود
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور: تاریخ قرار نیست همیشه تلخ بماند. ۲۸ مرداد ۹۸ برای ما شیرین بود. اقتدار نظامی و پویایی دیپلماسی سبب شد تا امپراطور پیر دریاها دربرابر ایران مقتدر و جوان کوتاه بیاید.
 ١٤:٠٠ - 1398/05/30 - نظرات : ٠متن کامل >>
گزارش مشروح سفر سردار جلالی و هیئت همراه به مشهد مقدس
از «طرح جامع پدافند غیرعامل حرم مطهر» تا افشای «مکر مکرون»
سردار جلالی و هیئت همراه در سفری دو روزه به مشهد مقدس با مسئولان استان خراسان رضوی دیدار و گفتگو کردند.
 ١٣:٥٩ - 1398/05/30 - نظرات : ٠متن کامل >>
تحریم ظریف پایان دوران «دیپلماسی فریبنده» کاخ سفید/ آمریکا «پدر سانسور» جهان است
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان اینکه توان دفاعی و دیپلماتیک کشور دو بال تامین امنیت و منافع ملی ذیل سیاست های رهبری معظم انقلاب است، گفت: اقدام آمریکا در تحریم ظریف نشان داد آنها به دروغ مدعی آزادی بیان هستند و در عمل پدر سانسور و فیلترینگ جهان هستند.
به گزارش پایداری ملی، سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی خبرگزاری فارس، در خصوص تحریم وزیر امورخارجه ایران از سوی دولت آمریکا، گفت: امروز آن عده ای که معتقد بودند هنوز هم می شود با آمریکایی ها مذاکره کرد، باید به این نتیجه برسند که اساسا آمریکا اعتقادی به مذاکره ندارد و درهای گفتگوی واقعی و به دور از فشار سیاسی-اقتصادی را بسته است.
 ١٤:٠٧ - 1398/05/15 - نظرات : ٠متن کامل >>
به همت سازمان فناوری ایران در پی دستور رئیس جمهوری؛
امنیت سایبری حوزه آب و برق بررسی می‌شود
صبح روز گذشته معاون سازمان فناوری اطلاعات از دستور رئیس جمهوری به وزارت ارتباطات برای کمک به امنیت سایبری حوزه آب و برق خبر داد و به این ترتیب اقدامات تامین امنیت برای زیرساخت‌های نیروگاهی در دستور کار قرار گرفت؛ رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران در این‌باره توضیحاتی داد.
 ١٤:٠٧ - 1398/05/15 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>